LJ12A3-4-Z/BX 3 Telli Endüktif Yakınlık Sensörü
  1. M12 dişli endüktif yakınlık sensörü,
  2. Maksimum algılama mesafesi 4,0 mm,
  3. NPN, normalde açık çıkış,
  4. Ters polarite ve kısa devre korumalı,
  5. 500Hz'e kadar anahtarlama frekansı,
  6. IP67 koruma sınıfı,
Arkadaşlarınızla paylaşın:
Giriş:
    • “LJ” endüktif tip olduğunu, “12” çapın M12 olduğunu, “A” şeklin silindirik olduğunu, “3” üç telli sistemi, “4” algılama mesafesinin 4,0 mm olduğunu, “Z” çalışma voltajının DC 6-36 V olduğunu ve “BX” çıkışın NPN normalde açık olduğunu gösterir.